Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a tatabányai Bárdos...

Milyen a tatabányai Bárdos gimnázium?

Figyelt kérdés
Hallottam jót is meg rosszat is róla ,de valaki olyan véleményét szeretném hallani, aki oda jár,és azt is szeretném tudni ,hogy mennyire közösítenek ki másokat.

2015. ápr. 29. 17:36
 1/8 MacsoFavago válasza:
Átlagos iskola. Jobb mint a Felner.
2015. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MacsoFavago válasza:
Illetve mennyire közösítenek ki? Ha csicska vagy akkor minden iskolába kiközösítenek, de ha érelmes normális poénos vagy akkor nincs gond.
2015. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert korzettem van(gerinc merevítőm),amúgy teljesen normális vagyok
2015. máj. 1. 16:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudod a szemetebbek ezért szekáltak (nem mindenki)
2015. máj. 1. 16:16
 5/8 MacsoFavago válasza:
Az nem előnyös.. Úgy mindenki cseszegetni fog, de nem csak ott, hanem mindenhol.
2015. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem addigra már nem kell hordanom ( Amugy szerinted ebből a szempontból előny,hogy már néhány embert ismerek onnan??? )
2015. máj. 3. 16:31
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Én idén kezdtem a Bárdosban... hát igazából osztály függő a dolog. Ha olyanokat fogsz ki akik ezt elfogadják akkor nem lesz semmi baj. Amúgy a diákok normálisak ettől nem kell félni. A kiközösítés is csak osztály függő, a mi osztályunkban például divat a dolog de vannak nagyon összetartó osztályok is.:) Amúgy meg ha jövőre jössz akkor írj nyugodtan üzit aztán bejelölhetsz facen.:)

2015. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké köszike ari vagy :)
2015. máj. 19. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!