Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki a felelős a tesitanár vagy én?

Ki a felelős a tesitanár vagy én?

Figyelt kérdés

A suliba kint tesiztünk az udvaron a beton pályá. Mint utólag megtudtam ÉLET VESZÉLYES nek van nyilvánítja és az aszfalton volt egy faág is. Én részleges boka szallag szakadást szenvedtem.

Ki a felelős ezért?


2015. máj. 1. 01:04
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Te.
2015. máj. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha tesiórán oda lettetek engedve, hogy játszatok akkor az iskola


de ha maszekba suli után akkor te

2015. máj. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki..a faág miatt lett bokaszalag szakadásod? Mert azt te magad is elrakhattad volna onnan. Nem hiszem,hogy ehhez tanár kell. Mo-n elég sok minden "életveszélyes". Ettől függetlenül nem biztos,hogy ténylegesen az. Egyáltalán miért fontos a felelősség? Remélem nem akarod a tanárt feljelenteni vagy valami..
2015. máj. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szalag szóban lévő kettő darab L betű a hibás.
2015. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem a suli

pereljetek.

2015. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincsen benti tornatermetek?
2015. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem teljesen világos az egész szituáció...
2015. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Értelek. A tanár jó fej volt, kiengedett titeket. Viszont b*lf**z voltál és elestél. Volt ott egy faág amit nem voltatok képesek eltenni és most ezért a tanár életét akarjátok elcseszni egy perrel? Gratulálok. önállósodjunk már.

Amúgy meg jó lenne tudni a teljes sztorit is, hogy ne így képzelegnem kelljen, hogy valójában mi történt. Mert simán lehet, hogy a tanár a hibás és az is, hogy te.

2015. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!