Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki gyógypedagógiával szeretne...

Aki gyógypedagógiával szeretne foglalkozni az melyik egyetemre megy?

Figyelt kérdés
Mert ugye Magyarországon négy olyan egyetem, ami ezzel foglalkozik (ELTE, SZTE, KE, NYME) és kíváncsi vagyok, hogy ki melyiket választotta és hogy miket hallott róluk.
2015. máj. 3. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
ELTE-BGGYK-ról jókat hallottam, bár közrejátszik az, hogy én is ELTE-s vagyok, csak más szakon.
2015. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

NYME-n voltam egy fél évet gyógypedagógia szakon, de onnan az első vizsgaidőszak előtt ki is iratkoztam, és éles kanyarral kötöttem ki az ELTE-n, bár teljesen más szakon.


Azok a volt szaktársaim, akik ott maradtak, szeretik, de szerintem ez inkább köszönhető a társaságnak, amivel nekünk szerencsénk volt. Amúgy nem annyira vészes, a tanárok is jók nagyjából, segítőkészek, a kolesz (bár ez nem tudom, mennyire szempont) is kifejezetten jó, de ha gyógypedagógus akarsz lenni, akkor javaslom az ELTE-t, többen is átmentek félévkor a NYME-ről oda gyógypedagógiára... :) Nem véletlen.

2015. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző válaszoló, ha szabad kérdeznem, miért mennek át annyian az Apáczairól a Bárczira? Csak érdeklődöm, mert én szeptemberbe fogom kezdeni a gyógypedet Győrben.
2017. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!