Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most ez a magyarérettségi mi...

Most ez a magyarérettségi mi volt? Eddig úgy volt, hogy megyek egyetemre de ezután?

Figyelt kérdés
Nektek, hogy sikerült? Mennyire ment el a kedvetek az egésztől? :D

2015. máj. 4. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért annyira nehéz nem volt szerintem, mint ahogy most a neten mindenhol olvasni. Volt már ennél sokkal nehezebb. Remélem hogy jó lett, én nem éreztem annyira gáznak.
2015. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szövegértést alig tudtam befejezni, a novellaelemzéshez viszont 5 oldalt írtam, kérdés, hogy jó-e. Szerintem az apjuk volt az a pasi, aki az oroszlánnal ül, viszont van, aki azt mondta, hogy nem is állatkertben játszódik, hanem egy pszichiátrián. :S
2015. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én az oroszlános részt máshogyan értelmeztem. Tehát nem kevertem bele az apjukat a történetbe.
2015. máj. 4. 14:44
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem egész jó lett

bár a szövegértésnél nem maradt időm átnézni és volt pár feladat, ami nem volt egyértelmű


és is az elemzéseset választottam és sikerült 5 oldalt írnom

remélem jó is :D

a fűben ülő ember szerintem is az apjuk volt, hiszen annál a párbeszédnél beszélték is hogy az apjuknak vagy Kovács úrnak szólítsák

de hozzá csak annyit írtam, hogy az apjuk, mégis ilyen kimértek vele, hivatalosan akarják megszólítani, nem is foglalkoznak a családtagjaikkal stb


nem hiszem, hogy nem állatkertben játszódna

legalábbis semmi utalást nem találtam rá

de nyilván bármibe bármit bele lehet magyarázni

2015. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2015. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt hittem, az emeltesre írod, hogy nehéz volt.

A középszintűt nekem csak mutatták, egy kimaradt feladatlapot, szerintem nagyon egyszerű volt, 18 éves fejjel már nem kellen, hogy gondot okozzon.


Persze más, ha valaki nem szereti a magyart, vagy nem volt még reggel olyan hangulatban. Nekem az emelt magyar tűnt nehéznek, szegény érettségizők felkészültek a sok alkotóból, életműből, erre szívatás az egész, nem sok olyan feladat volt, ami középiskolai tananyag.

2015. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem kifejezetten könnyű volt, csak nem szabadott pepecselni az első résznél.
2015. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy a fenébe ne lett volna az apjuk? :D hát konkrétan kimondja h 'apa'
2015. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak azért mondom, mert van olyan retard osztálytársam több is, aki nem jött rá, hogy az apjuk. Még úgy sem, hogy ki lett mondva. :D :D
2015. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
egyik osztálytársam idősek otthonát írt.. pszichiátrián én is gondolkoztam meg a parlamenten :D
2015. máj. 4. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!