Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gáz 22 évesen egyetemre menni?

Gáz 22 évesen egyetemre menni?

Figyelt kérdés

Régebben nyaggattak a tanárok azzal, hogy miért nem megyek el és tanulok egyetemen mondván, hogy meg lenne hozzá az eszem.


Én ezt inkább rájuk hagytam. Érettségit elrontottam és nem akartam újra érettségizni.

Ha most megcsinálnám ősszel vagy jövő májusba 1 max 2 tárgyból meg lenne szerintem a minimum pontom. Mire bekerülnék a 22-t tölteném. Több korombeli majd most kezdi az utolsó 1-2 évét.

Elméletileg addig lenne egy nyelvvizsgám + van már egy emelt szintű okj-s szakmám Tulajdonképp én eddig abban a hitben voltam, hogy ez a kettő (+ emelt érettségi) többletpontja nem számít bele a minimum pontba.


2015. ápr. 28. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van 45 éves szaktársam is, miért lenne gáz? :)
2015. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi a fenéért lenne már gáz?! Egyrészt még nagyon fiatal vagy. Másrészt pedig nemcsak 18 éveseknek való az egyetem, sőt. Nekem 40 felettiek is voltak a csoporttársaim között nappalin. Én is 21 évesen kezdtem. Nem értem, hogy ebben az országban miért szégyen, ha valaki folyamatosan képzi magát és nem 18 évesen megy egyetemre.
2015. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod finanszírozni, nem gáz.
2015. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most 22 évesn végzek a 10. Osztájjal persze ha meg nem huznak. Na ez a gáz.
2015. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Azon problémázok/problémáztam, hogy lennék 25-27 mikor végeznék. (egyik ami be van tervezve 10 félév a másik 6 félév bár valószínűbb a 2. lesz de nem tudom még) Aztán mikor rákérdeznek osztálytalálkozón stb, hogy hol dolgozol? "Háát még egyetemre járok, előtte dolgoztam"

2015. ápr. 28. 20:49
 6/7 megadeth18 ***** válasza:
Egyrészt lehet egyetem közben is dolgozni. Másrészt, meg úgy kérdezed ezt, mintha már nagypapa lennél. Nem gáz 30 évesen sem végezni az egyetemmel, lehet közben is dolgozni. 22 év nagyon fiatal kor. Sokan váltogatják az egyetemeket, mert ez nem jó, az nem jó. Bizony valaki 26 évesen is kezdhet el Bsc-t vagy később.
2015. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz, én is 2 évig OKJztam levelezőn és dolgoztam, ami azt illeti egyetem alatt is végig dolgoztam valamennyit. De ha ennyire zavar menj levelezőre. De csak mondom, hogy tökre nem számított, mert csomóan 2. diplomát csináltak de volt 40es szaktársunk is.
2015. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!