Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mitől függ, hogy rossz híre...

Mitől függ, hogy rossz híre van egy általános iskolának? Hogyan tudnék ennek utánajárni, hogy nem csak-e szóbeszéd (eddig egy embertől hallottam, aki folyamatosan mondja) Lehet rossz hírű egy katolikus általános iskola?

Figyelt kérdés

nem ismerek senkit a kerületben, mivel nemrég költöztem ide, tehát nem ide születtem. Szimpatizálok a helyi katolikus általános iskolával, de az egyik rokonom mondja, hogy rossz a híre.

Most kérdezzem ki az ovis anyukákat? vagy az óvónőket?



2015. máj. 6. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy beszélsz olyanokkal-sokkal- akiknek a gyermeke oda jár. Ha nem ismersz senkit, menj be a suliba, nézz korul, nézd meg a szunetekben milyen a rend, az osztály díszítése...vagy egyszeruen menj be az igazgatohoz és kérj felvilágosítást.
2015. máj. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!