Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen van a legjobb...

Melyik egyetemen van a legjobb levelező jogász képzés?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy legjobb lenne a nappali, de munka miatt az nem megoldható. Azt meg nem hiszem, hogy a levelezőn ne lehetne ugyanolyan jól megtanulni a jogot kitartással és szorgalommal. Főleg a PTE és az ELTE jöhet számításba, de más egyetemeket is ajánlhattok! Köszönöm!

2015. máj. 10. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
PPKE-t sokan dícsérik. Én inkább azt választanám az ELTE helyett. Annak csak a neve nagy.
2015. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nappalis vagyok ELTE-n, az emeletünkön lakik egy nő, aki levelezős nálunk, ő azt mondja, hogy jó -- azt tudom, hogy tőlük is majdnem annyit követelnek, mint tőlünk, a vizsgaidőszakban hülyére tanulja magát. Hogy a képzés milyen, azt nem tudom, de ha ráérsz, a honlapon fenn vannak az órarendek, következő félévben simán beülhetsz egy-egy levelező előadásra, senki se fogja megtudni, hogy nem oda tartozol :-)
2015. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavaly felvettek az ELTE-re levelezőre, de hezitáltam és nem mentem el. Akkor mindenáron az Eltén szerettem volna tanulni, rangos egyetem, jó a hírneve. Most ujra jelentkeztem. Inkabb a Pázmány mellett döntöttem. Sok embertől hallottam, h jobb mint az ELTE, normálisabban viszonyulnak a tanárok, barátságosabb légkör,keményen kell tanulni,de mégiscsak könnyebben elvégezhető mint az ELTE. Remélem jó döntést hoztam.
2015. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!