Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanárnak van joga órán...

A tanárnak van joga órán kiküldeni a diákot?

Figyelt kérdés
Nálunk a tanár gyakran kiküld minket óráról ha valaki beszél és többször is azzal fenyegetőzik hogy igazolatlan órát ad. (hozzáteszi, azt sem fogadja el ha szülő igazolja)

2015. máj. 13. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
A diaknak joga van ugy viselkedni, hogy ki kell kuldeni az orarol?
2015. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet kiküldeni a gyereket. De zavarni sem lehet az órát.
2015. máj. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem egy nagyon kevés beszélgetés vagy röhögcsélés nem teszi tanítás képtelenné a tanárt, a tanár meg különben is utálja az egész osztályt, bármit csinálunk már üvölt, olykor kiküld valakit.
2015. máj. 13. 16:47
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. máj. 13. 16:48
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
hát ha nem pofáznátok nem küldene ki
2015. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha csönd lenne, akkor nem küldene ki.
2015. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt tényleg csöndben kéne maradni. Másrészt nem küldhet ki óráról, és főleg nem adhat igazolatlant. Ennek egyébként az a nagyon egyszerű oka van, hogy ha kiküld, te pedig kint kiugrasz a negyedikről, vagy szívrohamot kapsz és bármi bajod lesz, akkor őt nagyon nagyon csúnyán felelősségre vonják. Szóval a megoldás egyrészt, hogy csöndben kell maradni, másrészt én szólnék a szüleimnek (akik nekem azt mondták volna, hogy maradjak csöndben és ne hisztizzek :D), de a te szüleid hátha beszélnek a tanárral ha ilyen van.
2015. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem, tiltja a törvény. Ahogyan előírja azt is, hogy neked tisztelni kel latanárt, és be kell tartani a házirendet. Azt meg a tanár döntse el, mi zavaró számára. Egyszer állj a helyére, próbáld meg ugyanazt csinálni, és megérted.
2015. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De, tiltja a törvény. Ezt tanárok mondták nekem.
2015. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: a vesszőkre odafigyelsz?
2015. máj. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!