Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi-n nem mehetek...

Érettségi-n nem mehetek szóbelire?

Figyelt kérdés
Ha érettségin 4 tantárgyból csak 12,5 %-ot értem el netán, akkor nem mehetek szóbelizni? Ugyanis azt halottam, hogy ha 3-ból 12,5 %-ot értem el, akkor nem mehetek már szóbelire, mivel van egy bizonyos korlát. Ez így van, vagy kamu? Tehát ha 4 tantárgyból netán nincs meg a 25 % , és 25 % és 12 % között vagyok netán.
2015. máj. 14. 20:43
 1/6 piriiiii ***** válasza:

Netán.

Netán ez hülyeség szerintem (netán).

2015. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hallottad... kitől?
2015. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Mi van? Tantárgyanként kell elérni a 25%-ot, és vizsgarészenként a 12%-ot. Ezen mit nem értesz? Mellesleg az oké, hogy egy tárggyal nagyon hadilábon áll valaki, és kap 25%-ra egy kettest, de hogy négy tantárgyból is a minimumra hajtson valaki, és még a rendszert se lássa át... Az ilyenek minek kapnak érettségi bizonyítványt?
2015. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez csak kérdés, akkor ha netán ennyit értem el, tehát 25 % akkor még mehetek?
2015. máj. 14. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
fogd fel úgy, hogy van egy éved rendesen összeszedni magad, ha már 12 évig nem tanultál
2015. máj. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Netán, netán. Netán? Netán.
2015. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!