Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az ilyen tanár...

Szerintetek az ilyen tanár milyen?

Figyelt kérdés

Pénteken alapvizsgáztunk magyarból. Én szerintem elég jól sikerült, de ma megmondta az eredményeket és ledöbbentem..

3-as lett, mindenki másnak 4-es,5-ös. (Még az olyannak is,aki évvégén 2ből fog bukni), pedig reggel kérdeztük tőle direkt mennyit tud, azt mondta hogy 1 tételt sem a 18ból. Volt még egy gyerek,aki szó szeint csak motyogott.. én kettest nem adtam volna neki de ő 5-öst kapott..

Én rákérdeztem a tanárra, hogy mégis miért lett ez 3-as. Erre ő azt mondja, hogy azért, mert kicsit nevettem. (ezt nem értem xd). Igen nevettem mert valamit félre mondtam erre osztálytársam elkezdett röhögni és vele én is. Aztán azt is mondta hogy nem írtam le mindent. Ugye én azt a tételt húztam hogy "Móricz Zsigmond: 7 Krajcár" én a novelláról mindent leírtam, de Móricz életéről semmit nem mondtam, pedig nem is szólt hogy arról is írni kéne valamit. Erre elkezd velem vitatkozni hogy ő mondta, hogy azt is írjuk, pedig osztálytársaim is mondták neki hogy nem. (6an voltunk bent). Nagyon össze vesztem vele, be is akart írni. De szerintem jogos volt.

Szerintetek? bocs ha valamit nem jól fogalmaztam csak sietek..



2015. máj. 18. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Alapvető dolognak kéne lenni, hogyha Móricz novellájáról kell beszélned, akkor Móricz életéről is beszélsz.. Teljesen jogos a hármas.
2015. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a bökkenő, hogy 1héttel előtte azt mondta, hogy aki nem tudja a költők, írók életét, azt nem muszáj leírni, csak a verselemzés stb. a fontosak.Ezt kihagytam bocsi.
2015. máj. 18. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Jó lenne, ha nagyobb tiszteletet tanusítanál a tanárod iránt. Ha ő úgy értékelte, hogy 3-as, akkor az annyit is ért. Egyelőre az ő értékítélete a légyeges, nem a tied, egy műelemzésnél illik pár szót mondani a szerzőről.
2015. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én ezt értem meg minden, de teljesen nem úgy van ahogy gondolod. Ez direkt csinál ilyeneket. Volt egyszer olyan, hogy óra előtt beszélgettünk haverokkal,és nem vettük észre hogy ott van,erre ő ideges lett, kiosztott nekünk papírt,azt mondta hogy írjuk rá a nevünket, ráírtuk, vissza szedte a papírt, és azt mondta ezt megmutatja az igazgatónak. Egyébként magyarból 4-es vagyok. De én azon lettem ideges ,hogy annak, aki tényleg semmit nem tudott, 4est kapott.
2015. máj. 18. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!