Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumban a 11. osztály...

Gimnáziumban a 11. osztály évvégi vizsga minek számít?

Figyelt kérdés
Holnap írjuk történelemből a 11. évvégi vizságt és szinte semmit nem tudok, egyszerűen annyi az anyag hogy belefájdul a fejem.... Szóval az érekelne hogyha ezt 1-esre irom meg akkor mi lesz? Ez lesz az évvégi jegyem vagy ez csak sima jegynek számít??
2015. máj. 18. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Év végi vizsga? Nekünk csak évfolyamdolgozat volt, azt is inkább "statisztika" miatt írtuk, mint a kompetenciamérést. Mi két sima jegyet kaptunk, de a tanárunk nézte őket az év végi osztályzásnál.

Szerintem a 11.-es történelem nagyon hálás, én legalább is szerettem. Ha eddig tanultál, elég átlapozni a könyvet és a vastagbetűs részt elolvasni. Ha használhattok atlaszt, akkor vedd elő, és nézd át, mit hol találsz.

2015. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát épp ez a baj hogy nem tanultam valami sokat, amit tanultam azt is elfelejtettem, könyvet egyátalán nem használunk, csak vázlatot írunk a füzetbe, van vagy 70 oldal anyag, tanár azt mondta hogy az egész éves anyagból lesz...

Nagyon remélem hogy ez csak egy témazáróval ér fel, mert komolyan nem tudok semmit :(. Nem az hogy nehezen tanulok mert nem, csak az a baj hogy amikor tanulok akkor úgy érzem hogy majd szétrobban a fejem.

2015. máj. 18. 17:46
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, megírtam, nem volt olyan nehéz mint ahogy gondoltam, azért olyan jóra nem sikerült de legalább nem 1 es :)
2015. máj. 19. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl vagy rajta, az a lényeg. :)
2015. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!