Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most megyek középiskolába,...

Most megyek középiskolába, megmondanátok mit érdemes és mit nem érdemes csinálni?

Figyelt kérdés
Győrbe megyek, de koleszos leszek mit ne csináljak inkább az első évben, és mit érdemesebb megtenni, hogy ne szopassanak végig annyira? Tudom, hogy mindenkit basztatni fognak de nem szeretnék én lenni a "gyökér". Másrészt az osztálytársaim között is elszeretnék érni egy jó "pozíciót". Sportokban átlagos teljesítményt nyújtok, viszont okosnak tartom magam. (versenyek, kitünő stb.)

2015. máj. 20. 18:41
 1/5 anonim válasza:
100%
Dehogy basztatnak mindenkit. Legyél tökös, főleg az elején. Ha megversz párat rögtön, akkor azzal bebiztosítod magad, és megakadályozod, hogy későbbiekben verekednek kelljen. Valamint tiszteletüket is kivívhatod, ha kiállsz magadért.
2015. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ha nem hagyod magad szopatni, sikerül szerezni pár barátot, beszélgetőcimbit akkor nem lesz baj.

az elején úgyis még új lesz mindenkinek a helyzet/társaság, akkor próbálj minél több emberrel lazán beszélgetni. később már megy magától, csak az első hónapokban ne cseszd el

2015. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trevor. ***** válasza:
100%
Ne viselkedj buzzisen és kész.
2015. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buzzis sőt kifejezetten nem szeretem a buzzikat, másrészt meg nem szeretnék annyira verekedni és az jo pont ha szeretek inni? (nem csak tejet)
2015. máj. 21. 19:18
 5/5 Trevor. ***** válasza:
100%

Ha nem apatejet szeretsz inni, akkor persze XD

Amúgy csak légy önmagad és ne húzódj vissza. Találd meg a hozzád hasonlókat, pl. ha nem vagy páwagyerek, akkor ne a páwákhoz menj barátkozni. Plusz, ha cigizel, akkor más bagósokkal is barátkozhatsz (de emiatt el ne kezdj dohányozni, kurwára nem éri meg).

2015. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!