Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki olvasta a Rozshegyezőt?...

Valaki olvasta a Rozshegyezőt? Ha igen, akkor megmondanátok hogy érdemes-e elolvasni?

Figyelt kérdés
Jó könyv? Csak akkor válaszolj ha nem azt akarod írni hogy szar, mert az úgy nem igazán érdekel. Igazábol a kedvenc könyvem a Zabhegyező szóval arra vagyok kíváncsi hogy van-e olyan jó? Tudom hogy nem ugyanaz az író irta meg minden és épp ezért nem tudom eldönteni hogy elolvassam-e? Ez így elég hülyén hangzik de hát ez van.
2011. aug. 18. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Döntsd el magad! Itt egy részlet.

[link]


Én nem ajánlanám, de lehet, hogy nem vagyok hozzá hangulatban.

2011. aug. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 étoile et lune ***** válasza:
Hát, kések kicsit a válasszal, de most irkálhatnékom van... Szerintem nem érdemes elolvasni, eleve, hogy nem ugyanaz az író írta, és szerintem abszolút nem tudott az igazi Holdennel azonosulni... Mintha két külön ember lenne. Úgy meg mi értelme?
2012. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!