Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Hiányozni fog? ...

Mit tegyek? Hiányozni fog? Most megyek új suliba (felvettek), de nagyon szeretem a mostani sulimat, a közösséget, a barátokat.

Figyelt kérdés
Ha új suliba kerülök akkor is hiányozni fog még a régi sulim, vagy csak most rossz tőlük megválni?
2015. máj. 20. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:

En is pont abban a helyzetben vagyok, mint te.

Igazabol nagyon kettos erzeseim vannak ezzel kapcsolatban. Varom is, de faj, hogy mindent es mindenkit itt kell majd hagynom. De akik fontosak, azokkal ezutan is ugyanugy fogom tartani a kapcsolatot. Es biztos, hogy te is!:)

Biztos nehez lesz majd megszoknunk az uj sulit, az uj kozosseget, de tuti talalsz majd uj baratokat, vagy ha regi barataid is mennek veled egy suliba, az meg jobb!:))

2015. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Pont ezt gondolom én is! Sok sikert az új suliba!
2015. máj. 25. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!