Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri Érettségi után beiratko...

Megéri Érettségi után beiratkozni a Rendőrtiszti Főiskolára? Vagy szerintetek mely az a terület ahova érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés
Nos tehát jelenleg 21éves vagyok 3 év múlva lesz meg az érettségim és szeretném felmérni a helyzetet. Ami persze érdekelne engem mint szakma és szívesen csinálnám a mindennapi életben is az a Könyvelő, Pénzügyi számvitel ügyintéző, Banki szakügyintéző, Bűnügyi nyomozó, Ingatlanközvetítő, Pénzügyi termék értékesítő, Nos ezek a szakirányok szakmák hivatás amik ami így érdekelne ténylegesen. A pénzügyi részét ha azt tanulnám azt a MUA Magyar Üzletemberképző Szakiskolába szeretném végezni. Nos erről az iskoláról is elfogadnék néhány infót. És persze véleményeket tapasztalatokat olyanoktól akik pl rendőrök hogy mennyire nehéz a suli stb. Komoly válaszokat véleményeket kérnék.
2015. máj. 21. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy 21 évesen hogy lehet még 3 éved az érettségiig,vagy csak elírtad?Amúgy én erről nem hallottam,de ez is gondolom hasonló a többi business school-hoz..márpedig azok nem túl versenyképes végzettséget adnak a munkaerő piacon..én csak az IBS-t ismerem jobban,de oda pl 90%-ban olyanok járnak,akiknek csak a papír kell..más szóval protekciósok..
2015. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!