Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 35 évesen milyen szakmát...

35 évesen milyen szakmát válasszak? Fősulira szeretnék menni de nem tudom hogy mit érdemes tanulni, amivel boldogulnék közel 40 évesen is. Szociális, egészségügyi, idegenforgalmi terület érdekel.

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Véleményem szerint lehet jobban járnál egy Szakközépben tanult OKJs szakkal természetesen ezt levelező szakon elvégezve.


Szerintem ilyen területeken a főiskolai diploma nem ér többet a nagy költségek és a qrva sok tanulás ellenére.


Vagy lesz munkád vagy nem.

Hát igen sajnos itt tartunk, ez Magyarország:(

2009. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ezekkel biztos nem..


Szedj össze egy ksi pénzt és nyiss valahol egy kocsmát...


Inni mindig fognak, még akkro is ha kajára már nem futja majd :)


Én 27 vagyok most és ez a tervem, meg persze a plátói egyetemi diploma ami tudom hogy sosem csinálok meg...

2009. aug. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hely ahol élek egy kis putris falu, 14 évvel ezelött költözött ide egy csoka a szomszéd községböl, vmi német sogortol kapott egy kis indulotökét meg pár jótanácsot és nyitott egy kocsmát, aztán kibérelt egy másikat is...

6 év mulva már 22 kocsmája volt a szomszédos helyeket is belevéve...

5 évvel ezelött bekerült képviselönek..

2 éve pedig ő az alpolgármester a faluban...


Mindenben benne van a keze, és mindenröl tud!

2009. aug. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!