Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan készüljek a pótvizsgára?

Hogyan készüljek a pótvizsgára?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok.Nagy az esélye,hogy év végén megbukok matekból.Még soha nem buktam semmiből.Járok korrepetálásra,de a tanár nem segít.Most is szóltam neki dolgozat elött,hogy át szeretnék menni gyakorolni,mert nem értem és témazárót írunk.Mondta,hogy menjek és vagy otthon lesz vagy nem,de nem engedett be.Mindig ez van,hogy nincs otthon vagy nem enged be.Pedig ő az osztályfőnök.Ha megbukok év végén,akkor itthon nem fogom tudni megtanulni,ő meg szerintem nyáron sem fog segíteni

2015. máj. 22. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy jut ilyen eszedbe, hogy a tanárod otthon a szabadidejében ingyen segítsen neked? Ha plusz szolgáltatásra van szükséged, azt meg kell fizetni, vagy osztálytársadat kéred meg ingyen. Korrepetálásra nem egyszer kell elmenni dolgozat előtt, hanem rendszeresen járni.
2015. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kapott pénzt a magánóráért.Régen rendszeresen jártam hozzá.De most még dolgozat elött sem fogad,nem hogy rendszeresen.
2015. máj. 22. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán nézz magadnak másik matek tanárt -
2015. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját iskolai tanárod részéről pénzért tanítani etikátlan, korrupciónak is lehet nevezni. Amíg jártál hozzá, nyilván nem volt szó bukásról. Nem tudom, mért nem beszél veled egyenesen és mondja meg, hogy nem akar tovább tanítani, de mindenesetre keress másik tanárt. Nem értem, hogy ez hogy nem jut eszetekbe magatoktól.
2015. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját tanártól nem várható el,sőtt tilos pénzért magánórákra járni.
2015. máj. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!