Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így jól lehet készülni a...

Így jól lehet készülni a kompetenciamérésre?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10-es, szerdán pedig kompetencia, ha kitöltök régebbi feladatlapokat az jó? Jobbat írhatok így mint ha nem készülnék? 8.-ban csak úgy órán készülgettünk, de most órán se.

2015. máj. 22. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek arra készülni?
2015. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert ha az évfolyamnak rossz lesz az átlaga (biztos rossz lesz mert sok a rossz tanuló) akkor jövőre korrepetálást kell tartania az iskolának amire mindenkinek kötelező menni az évfolyamról. A másik, hogy mindig jót írtam és most is szeretném ha jó lenne. Harmadrészt pedig azért, mert az ilyen dolgokból hajlamos vagyok presztízskérdést csinálni.
2015. máj. 22. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges arra gyakorolni, egyrészt még egy idióta is megírja jól, másrészt ha alapból nem tudod jól megírni (márpedig meg tudod), akkor gyakorolhatsz rá, amennyit akarsz, úgyis elrontod. Szerintem ne stresszelj ezen, de ha az megnyugtat, akkor igen, tölts ki párat, azzal tökéletesen felkészülsz.
2015. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen lehet, hogy megnyugtató lenne ha kitöltenék párat. Eddig 6. szintre kerültem ami az átlagos szinthez képest egész jó. Csak attól félek, hogy korrepetálásra kell járni más hibája miatt.
2015. máj. 22. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!