Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Főiskolán mennyire számít...

Főiskolán mennyire számít rossznak a kettes-hármas?

Figyelt kérdés
Csak ketteseim és hármasaim voltak előző félévben, és most sem lesz jobb. Igazából több kettes. Gyakorlati jegynél örültem, hogy az épphogy kettest kaptam (matekos tárgyak), csak külön tanárral tudtam megoldani a feladatokat. Gazdasági szakon tanulok. Sokat. De mégis csak kettest tudok összehozni :/ Amúgy elsőéves vagyok.
2015. máj. 26. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

hát figyelj, neked kell tudni. de ha továbbra is így megy, nem fogod bírni vagy csak csúszások árán. nem tudom hogy a gazdasági szak pont hogy működik, de feltételezem, hogy ennél még csak nehezebb lesz pl a matek. szóval ha most különtanárral megy kettesre, mi lesz 2 félév múlva?

most ha jön majd a szünet, akkor feküdj rá, próbáld megérteni az idei anyagokat, ismételni, esetleg előre tanulni/olvasni, hogy szeptemberben könnyebb dolgod legyen

persze, nem a jegy számít, sok helyen a diplomába beírt jegy is csak akkor kerül elő amikor már felvették az illetőt a munkába. de ez is motiváljon, hogy ha az állásinterjún majd elkérik, akkor 2est akarsz mutatni, vagy 3-4est?

2015. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

és honnan tudnák, hogy milyen átlagod van a diplomából? a szigók számítanak meg a szakdoga jegye...


mondjuk az valamit mond ha már a gazdaságis gyógymatek is kifog rajtad


a legtöbb cégnek egyébként ez a problémája a GTK-sokkal, hogy rohadtul nem értenek semmihez

2015. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a többiek jegyét.
2015. máj. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!