Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El merjem így kezdeni a...

El merjem így kezdeni a gyógyszerészetit?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, gyógyszerész szakra jelentkeztem, és úgy érzem, komoly esélyeim vannak arra, hogy felvegyenek.


A probléma csak az, hogy soha, semmilyen körülmények között nem akarok gyógyszertárban dolgozni (szó sincs arról, hogy lenézném a gyógyszertárban dolgozó gyógyszerészeket!!!), de nem lennék képes nyugdíjig a tára mögött állni. Nem tudnám megmagyarázni, miért, egyszerűen nem nekem való.


Az lenne a kérdésem, szerintetek elkezdjem a szakot, és "orientálódjak" azokra a tárgyakra, ami a gyógyszergyári munkához szükségesek, vagy annyira kevés gyógyszerészt alkalmaznak a gyárak, hogy ha be is kerülnék, előbb-utóbb biztosan gyógyszertárban kötnék ki?



Minden hozzászólónak előre is köszönöm a segítséget.



2015. máj. 30. 19:23
 1/3 termoxi ***** válasza:
Gyógyszerészként nagyon sok lehetősége van az embernek munka terén. Ha én valaha gyógyszerész leszek, én sem fogok gyógyszertárban dolgozni. Engem például a labor vonz, nagyon szerettem a laborokat, és szívesen dolgoznék laborban. Szerintem hülyeség ezen gondolkodnod. Ha van kérdésed, nyugodtan írj, szívesen mesélek, válaszolok, illetve segítek, amiben tudok, elsőéves gyógyszerészhallgató vagyok Debrecenben. :)
2015. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak emiatt vonakodsz elkezdeni azt tudom mondani hogy: NANÁ hogy kezdd el!

Ha elhivatott vagy, alakítod a kapcsolataidat akárhova mehetsz. A környezetemben senki sem akar patikában dolgozni. :)

Rengeteg a lehetőségünk.

Üdv: se-gytk-s gyógyszerészhallgató

2015. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Arra lennék még kíváncsi, külföldön mennyire tudnék elhelyezkedni gyógyszerészként? A gyógyszertárban dolgozókról úgy tudom, ők el tudnak helyezkedni, de a többiekkel mi a helyzet?

2015. jún. 3. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!