Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Debreceni kollégiumba...

Melyik Debreceni kollégiumba érdemes jelentkezni? És sok egyéb kérdés.

Figyelt kérdés
Szóval első helyen Gazdasági és Vidékfejlesztési Agrármérnöknek adtam be, bízom benne, hogy felvesznek, ezért elsőként szeretném megtapasztalni a kollégiumi életet, az lenne a kérdésem, hogy aki Gazdálkodástudományi karra megy, annak melyik koliba érdemes jelentkezni, mi lenne a legközelebb, illetve ugyan 95km lakok Debrecentől, de a családomban nincs munkanélküli, a szüleim se váltak el, egyszóval a szociális helyzetem alapján lehet nem könnyen jutnék helyhez. Ha valaki jártas a kollégiumi életben, főként Debrecenbe, örülnék a válaszának. És lenéző válaszokat nem kérek, sajnos magamtól kell mindenre rájönnöm :)

2015. ápr. 16. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az agrárnak van kollégiuma (neve most nem jut az eszembe)

De nézd meg a honlapját

2015. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A GTK-t nem tudom, de bizonyára van nekik is

kollégium A honlapon nézd meg -

2015. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!