Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esély rá, hogy...

Mennyi az esély rá, hogy átvesznek BGF-ről BME-re két elvégzett félév után? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Jelentkeztem a BME-re idén,de úgy néz ki nem fog összejönni,ezért azt csinálnám, hogy az első két félévet kihúznám a BGF-en, produkálnék egy jó átlagot és a második szemeszter végén kérvényezném az átvételemet a BME-re(természetesen ugyanarra a szakra).

Mennyi esély lenne rá, hogy összejön?

Vagy inkább halasszak egy évet és tegyek javító érettségit?


2015. jún. 3. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyik szakról van szó?

Én egyébként inkább az utóbbi lehetőséget javaslom, javíts az eredményeden. A BME elég kemény, sokkal nagyobb elvárások vannak, mint a BGF-en, így ha esetleg átvesznek (amire ugye nincs garancia, tehát ha nem vesznek át, a BGF-en kell végigcsinálnod, amit a leírás alapján nem szeretnél), akkor nagyon nehéz lesz lépést tartanod.

2015. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nemzetközi gazdálkodásról lenne szó.

Köszönöm a gyors választ amúgy!:)

2015. jún. 3. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ajánlom.én átmentem corvinusra bme-ről
2015. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor van egyáltalán esély rá, hogy átvesznek, hogy ha a felvételi pontszámod eredetileg is elég lett volna a BME-re. [link]
2015. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég furcsa vágyak, a BGE-KKK-nak ez a fő profilja, innen akarsz egy (ebben a szakmában) noname BME-re átmenni? 🤷‍♂️
2021. júl. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!