Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nagy ponthatár...

Szerintetek nagy ponthatár emelkedés várható a szegedi biológia szakon?

Figyelt kérdés
2015. jún. 5. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.
2015. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tavaly:

2014/Á biológia ANA 563 156 172 270


Jelentkeztek:


SZTE biológia ANA 577 135


19-cel csökkent az első helyes jelentkező száma tavalyhoz képest. Ha ugyanolyan nehéz volt az idei érettségi, mint a tavalyi, akkor csökkennie kell. Én erre tippelek.

2015. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, Neked első helyen van az SZTE biosz? Oda készülsz? :)
2015. jún. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, reménykedem én is h nem ugrik nagyot

nem első helyen van, de a legesélyesebb hogy oda nyerek felvételt aminek most már örülök is még ha koleszba is kell mennem, neked első helyen van jól sejtem ugye? :)

2015. jún. 7. 01:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen Nekem első helyen van, Neked pedig gondolom az ELTE az első helyes, mert csak ott magasabb jóval a ponthatár. Szerintem ne bánd, jó lesz!! Legalábbis magamat is ezzel nyugtatom, én is kolis leszek, elég messziről. :)
2015. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel az alapkérdést kivesézték már, annyit mondanék, hogy tényleg ne bánkódj amiatt, hogy nem kerülsz be az ELTE biosz szakára. Én oda jártam és rühelltem, mindig azt hallgathattam, hogy vidéken mennyivel jobb a képzés, úgyhogy sok sikert! :)
2015. jún. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!