Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasági és vidékfejlesztési...

Gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök, környezetmérnöki vagy természetvédelmi mérnöki?

Figyelt kérdés
Sorrend módosítás előtt állok, melyikre lenne érdemesebb mennem? Mindegyik SZIE

2015. jún. 7. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia nem igazán ismerem ezeket a szakokat neten ezt találtam:

[link]


[link]


[link]

2015. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetvédelmit semmiképpen sem az első helyre tedd! Szerintem az agrármérnökivel jársz majd a legjobban, főleg most, hogy variàlnak ezekkel a szakokkal.
2015. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a természetvédő mérnöki a legérdekesebb és legszebb szak, de csak ha elhivatott vagy.

A környezetmérnök erősen kémiás, de nagyon jó, hasznos szak, hasonlóan a kevésbé kémiás, de agrárosabb környezetgazdálkodási agrármérnök szakhoz.

A gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnököt nem ajánlanám senkinek, jobb helyette egy valódi agrármérnök szak.

2015. jún. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Először a természetvédelmi mérnöki fogott meg leginkább, érdekel a természet és jónak találom, csak nincs olyan sok munkalehetőség szerintem. Környezetmérnöki valóban kémiásnak tűnik, ezért is tartok kicsit tőle, aztán így az agrármérnökit gondoltam előre, hát ha azzal előbb kapnék is munkát a későbbiekben. :)

2015. jún. 18. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!