Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Váltsak most kilencedik év...

Váltsak most kilencedik év végén sulit?

Figyelt kérdés

Az egész évem nagyon rossz volt az suliban, nem tetszenek a tanárok és az osztálytársaimmal sem vagyok olyan jóban.

Már félévkor is gondoltam, de megvártam az év végét.

Valaki már váltott sulit 9-ik után? Tapasztalatok? (korábban már váltottam költözés miatt)


2015. jún. 11. 16:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg azzal, hogy egész évben azon kattogott az agyam /kb. November óta/ hogy váltsak sulit vagy se, magamhoz képest átlagban sokat rontottam.
2015. jún. 11. 16:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Én váltottam 9. után és életem legjobb döntése volt!!

Az első 1-2 hónapban úgy éreztem, hogy nagy hiba volt, és vissza akartam menni, de aztán annyira megszerettem, hogy már hálás vagyok érte magamnak, hogy megléptem az iskola váltást!

Szerintem bátran válts csak ha nem tetszik, én főleg a tanárokkal nem szimpatizáltam, nekem túl elmebajosak voltak :D Tökre lehúztak mindenkit, nem csak a jegyekre értve, hanem lelkileg is stb. A másik iskola teljesen normális volt, ugyan úgy szigorú elvárásokkal, még is tudtam tartani a kitűnőt ami a másikba nem ment mert utáltam bejárni, ha néha benéztem azt sem tudtam miről van szó :)

2015. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!