Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3,2-re 5-öst kapott? Hogyan?

3,2-re 5-öst kapott? Hogyan?

Figyelt kérdés
Az egyik gimnáziumi haverom matekból 3,2-re állt és 5-öst kapott. Az elején azt mondták neki hogy harcolni kell a megyesert, és végül 5-öst kapott. Hogy lehet?
2015. jún. 12. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Bejutott az OKTV döntőbe.
2015. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyesmi nem volt. Normális válaszokat kérnék.
2015. jún. 12. 23:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Pedig nekem volt egy ilyen osztálytársam, aki magasról sz* a dolgozatokra, és a versenyeredményei miatt kapott a 3-as körüli átlagára 5-öst.


De ha ez nem jó ok, akkor még lehet olyasmi is, hogy a tanár kénytelen volt beírni neki egy csomó egyest mondjuk házi feladatokra, de az év végi osztályzat kialakításánál csak a témazárók átlagát vette figyelembe, ami mondjuk 4,5 volt, vagy hasonló.


A tanárnak nem kötelessége az átlag alapján eldönteni, hogy milyen a diák tudása.

2015. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

5-ost kapott? Biztos? Nem lehet, hogy az 4-es. Bar, akkor se lenne meg de meg mindig hihetobb.

Honnan tudod, lattad a bizonyitvanyat? Mert ha csak ugy mondta akkor hazudhatott is, nem gondolod?

2015. jún. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Láttam a bizonyítványát.

És ha lefizette a tanárt?

Minden lehetséges.

Nem írtunk témazárókat matekból, mert nálunk 2x van ilyen nagyobb "dolgozat" 1 évbe.

Na de ha azokat is néznénk, neki 2, 1 lett.

Akkor hogy kapta meg az ötöst?

2015. jún. 12. 23:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát… Hogyha azokat nézzük, és neki az egyik 1-es lett, akkor én már azt sem értem, hogy hogyan nem bukott meg, de az az én bajom…
2015. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy ilyen elírás. Jött a tanár, hogy nem furcsálltam-e, hogy ötös helyett négyest kaptam 4.8-ra. Mondtam, hogy furcsálltam de nem akartam szólni. Simán elírta. azóta is röhögünk rajta néha a tanárral
2015. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En tuti szolnek valakinek. A tanarnak eloszoris.Azert nehogy mar, ma szenved, kitanulja a lelket, o meg csak ugy 5-ost kap...o nem furcsallja, amugy?
2015. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg volt vagy 20 ötösöm két négyesem és négyes lettem csak.
2015. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!