Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A neptun nem csinál nekem...

A neptun nem csinál nekem órarendet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 1. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Előszöris ellenőrizd, hogy kurzusfelvétel időszaka van-e :-D Mert sajna előfordul ilyen is, hogy akkor akarják a tárgyakat felvenni, amikor nem lehet :-) Amúgy pedig kérd meg valamelyik csoporttársadat, akivel jóban vagy, hogy nézze meg, hogy nála engedi-e megcsinálni az órarendet... persze a te kódoddal lépjen be. Vagy az is egy megoldás, hogy felhívod a tanulmányi osztályt, és ők majd segítenek. Ha be tudsz menni a suliba, akkor személyesen is megcsinálhatod a tanulmányin, de telefonon keresztül is megcsinálják neked, ha megmondod, hogy mely tantárgyakat akarod felvenni (persze, ha vannak olyan normálisak).
2008. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kaptatok órarendet a suliban?
2008. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Egyetemen nincs órarend kiadás, eszes.
2008. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem a mostani félévet választottad ki. Nézd meg megint!
2008. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Egyeteme, főiskolája válogatja, hogy van-e órarend kiadás. Van ahol a tárgyfelvétel előtt kiadják az órarendet. És utána lehet válogatni. (GANF)

Nálunk a Neptun a felvett tárgyak alapján készít órarendet.


Szerintem először körültekintően ellenőrizd le, hogy jól állítottad-e be az órarendet.

Megfelelő félév. Heti vagy éves beosztás. Stb.

Ha minden okés és mégsem csinál semmit, akkor a Neptun iroda segít. Nálunk többnyire nagyon készségesek. A TO-n megkaphatod az elérésüket.

Egyébként, mivel tárgyfelvételi idő van, rendesen túlterhelt a rendszer. Talán ez is lehet a hiba oka. :)

És még valami...

gondolom nálatok is van a netre felrakva egy egész könyvnyi anyag pdf-ben a Neptun használatáról. Abban nézelődj és abban szerintem a mail cím is benne van ahol a hibákat jelezni lehet.


Sok sikert erre a félévre (is)! :))

2008. szept. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbálgatom,az időpont jó, eddig egy órámat tudom,hogy az mikor van.többet nem ír ki
2008. szept. 2. 12:29
 7/9 anonim ***** válasza:
4%
Beszélgess el vele kicsit határozottabban!:)
2008. szept. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha felvetted a tárgyakat, de nem írja ki, akkor az lehet azért is, mert nem hirdettekk még hozzá időpontot. Nekem például a tesit nem tette be, pedig felvettem, de nem tudom mikor lesz.
2008. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Négy éve járok egyetemre Gödöllőre,de a neptunban az órarend menüpont alatt még sosem szerepelt semmilyen adat.Az egyetem másik oldaláról kell letölteni...
2008. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!