Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyháziak! Az Eötvös vagy...

Nyíregyháziak! Az Eötvös vagy a Krúdy a jobb?

Figyelt kérdés

Hol jobb a közösség? Melyik intézmény tanári kara jobb?☆Hol nem "ciki" tanulni?

Előre is köszönöm a válaszokat! 😁



#Nyíregyháza #Krúdy Gyula #Eötvös gyakorló
2015. jún. 17. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem ciki tanulni, ha lenni akarsz valaki. Egyébként a Krúdy magasabb színvonalú.
2015. jún. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Mindkettő jó,de a Krúdy jobb,erősebb,de rengeteget kell tanulni,akár éjszakába nyúlóan.
2015. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a tanári karrol valami infó? 🙊🙊
2015. jún. 24. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most krúdys vagyok, előtte az Eötvösbe jártam. Azt kell mondjam, a Krúdy fényévekkel jobb, az Eötvösben ciki volt tanulni, utáltak is mert jó tanuló voltam. A Krúdy idén a 2. legjobb vidéki gimnázium, összesítettben pedig 11. Az Eötvös úgy tudom benne se volt a top 100-ban. Az hogy mennyit kell tanulni egyénfüggő, én pl kevés tanulással is kitűnő vagyok, míg más eléggé megszenved az ötösért.
2015. jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 11.-es leszek most az Eötvösbe és semmi bajom nincsen vele, elsőtől kezdve ide járok. A legtöbb tanárommal jól kijövök és mindig segítenek amiben csak tudnak. Úgy vagyok 5-ös tanuló, hogy nem járok semmilyen külön tanárhoz, mert az Eötvösben normálisan megtanítottak mindent. A krúdyból sok gyerektől hallottam, hogy 2-3 tantárgyból is különórára jár, mert a suliba nem értette meg normálisan az anyagot.
2015. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!