Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelten érettségiztem angolból...

Emelten érettségiztem angolból, de nem lett meg a 45%, de csak 1,5 ponttal maradtam le, akkor nem adhatják meg csak úgy "kedvességből" azt a másfél pontot?

Figyelt kérdés
Mivel olyan fősulira jelentkeztem ,ahova kell 1 emelt és ha ez nincs meg,akkor nem vesznek fel :( (másból nem emelteztem)

2015. jún. 22. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem adják meg kedvességből azt a 1,5pontot. De tudtommal érettségin nem adnak fél pontokat.
2015. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1-vagyok.

Attól, hogy nem lett meg a 45% attól még emeltnek számít az érettségid és elfogadják, csak a +50pontot nem kapod meg. De ha anélkül megvan a pontod akkor fel kell, hogy vegyenek.

2015. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

már megvolt a szóbeli? honnan tudod, hogy 1,5 pont kell? ha már megvan a bizid akkor sajnos ez maradt. akiket ismerek tanárok, mind megadják ha 1-2 ponton múlik a jobb jegy vagy épp az 50 pont.

szóval ha még vársz az eredményre akkor van remény. de ha már megkaptad a bizid akkor ez van

2015. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, és nincs is rá lehetőségük. Az emelten a szóbeli tantárgyi bizottság nem tudja, hogy hány pontos lett az írásbelid, pont azért, hogy ne ahhoz igazítsák az eredményt. Utólag meg már senki nem változtathatja meg. Egyszerűen nincs mód rá.
2015. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!