Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az alábbi iskolák közül...

Az alábbi iskolák közül melyiket válasszam? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval. Most megyek 7-be, de még mindig nem tudom, melyik iskolába kéne továbbtanulnom. Nyilván tudom, hogy van még egy évem, de szeretném már előre eldönteni. Az átlagom eddig 5.0 volt, de idén lehet 4-es leszek tesiből.:D A humán tantárgyakat, és a matekot szeretem. Az iskolák, amiket kinéztem:

-Kölcsey, Nyíregyháza

-SZIKSZI, Nyíregyháza

-Krúdy, Nyíregyháza

-Vasvári, Nyíregyháza

-Ady, Debrecen

-Tóth Árpád, Debrecen

-Fazekas, Debrecen


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ezt milyen sorrendben kéne választanom. Utolsó helyekre pedig beírnék pár nagyon gyenge iskolát.:) Előre is köszönöm!:)) (egyébként lány vagyok)



2015. jún. 22. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az Adyt és a Fazekast tudom ajánlani, a TÁG-ot nem..a Nyíregyháziakat nem ismerem.
2015. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szia! Én Krúdys vagyok, nekem nagyon bejött, jó a társaság, meg néhány kivétellel a tanárok is. Ha szereted a matekot is és a humán tárgyakat is, az általános tagozat nagyon jó lehetne neked, esetleg a matek.:) Vasvárit is ismerem, kell ott is tanulni, de közel sem járnak annyira okosak oda,mint a Krúdyba vagy a Kölcseybe. Krúdyban csak a fontos tantárgyakat veszik komolyan, de persze majdnem mindenre tanulni kell.
2015. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Pff... Még hogy okosak...

Nem, fiamlányom. Attól hogy felvettek a Krúdyba, attól nem leszel okos. Tudhatod a tantárgyakat, de például ismertem olyat, aki kitűnő tanuló volt, de semmi mást nem tudott, az értő olvasása pedig egyenlő volt a nullával. Én 4 éve végeztem a KFG-ben, és szégyen, nem szégyen, A Corvinusra járok épp. A kampuszról írok most is.(Érettségi után egy évet halasztottam, mert abszolút nem volt tervem, mi szeretnék lenni.) Lehet, hogy a Krúdy erős, de egy Vasvári négyes és egy Krúdy négyes ugyanaz. Senkit nem fog érdekelni, hogy te a Krúdyban voltál négyes, egy volt Vasvárist egy ottani ötössel jobban felvesznek. Igazságtalan az élet, mi? Ezért nem ér többet a Krúdy, mint egy Kossuth, például.

2017. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az Ady egy nagyon jó iskola, én ott tanulok és imádom. Nagy a követelmény, de nincs elhanyagolva a közösségi élet sem. Nagyon diákközpontú gimnázium, sokszor viccelődnek azzal, hogy ,, szabadidőközpont". :D Ha szereted a humán tárgyakat, esetleg még a szerepléstől sem riadsz vissza, akkor a dráma tagozat talán tetszene neked. Ha esetleg a közél állnak hozzád az idegennyelvek, akkor is jó döntés ez a suli. Komolyan veszik a nyelvoktatást, a nyelvi tagozatai elég erősek. Viszont ha a matek a szíved csücske, szerintem menj inkább a Fazekasba, mert az Ady nem igazán reálos hely.
2017. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!