Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mehetek utóvizsgára?

Mehetek utóvizsgára?

Figyelt kérdés
Még nem vizsgáztam egyszer sem egy tárgyból de már csak utóvizsga alkalom van belőle, neptunban fel tudtam venni, de kicsit aggódom hogy hátha utólag törlik a jegyemet.

2015. jún. 23. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk:

1. Melyik egyetemre jársz

2. Melyik karon

3. Milyen szakra

4. Melyik tárgyból

5. Kinek a felügyelete alatt vizsgázol


Komolyan, mit vársz? Írj rá az előadóra, aki a tárgyat viszi, és ő válaszol a kérdésed/kérésedre.

2015. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 superlikomak válasza:
Kedves 1. válaszoló. Nekem ugyanez a problémám, viszont ha már veszed a fáradtságot, hogy kiszard ezt a választ a seggedből, akkor már odaírhatod, hogy "ha ilyen szakos vagy, ezen az egyetemen, akkor... stb. Gyűlölöm az ilyen embereket. Okoska
2019. jún. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Kezdjem el sorolni, hogy "HA ELTE BTK xy szakának z tárgyát csinálod Gipsz Jakab tanárnál, akkor igen, HA ELTE BTK xy szakának w tárgyát Pál Inka tanárnál, akkor nem..." és így tovább, amíg az összes létező intézményt,szakot, tárgyat, oktatót felsoroltam?


Jah, nem egyszerűbb szimplán leírni, hogy hova jársz, és akkor értékelhető választ is kapnál. Sőt, a legegyszerűbb az lenne, ha a tárgyfelelős oktatóra írnál rá, mert ő az egyetlen, aki 100%-ban meg fogja tudni válaszolni a kérdésed.

2019. jún. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!