Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt nagyon elcsesztem. Most...

Ezt nagyon elcsesztem. Most mehetek pótérettségizni októberben?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy elnéztem a vizsgaidőpontot az érettségi behívómon az egyetlen tantárgyból ami igazán számít a továbbtanulásomhoz, angol emelt szint. Legalább 20x megnézem már ezelőtt a lapot, és valamiért egészen máig úgy emlékeztem, hogy Június 7. volt ráírva, de nem. Június 4. ami ugye két nappal ezelőtt volt. Ez azt jelenti hogy buktam az emeltet? Középszintet már tavaly megszereztem, de ötös lett az emelt írásbelim, és nagy eséllyel meglett volna a nyelvvizsga is így a szóbelivel. Pótérettségi? :(

2015. jún. 6. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Érettségi bizonyítványt fogsz kapni, mert már van belőle egy középszintű érettségid.

A jobb százalék és többletpont miatt, érdemes a szintemelő érettségi októberben.

Nagyon sajnálom, de ne add fel!

2015. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ajaj, szegényke

A júni 07 az vasárnapra esett volna, akkor meg nem szoktak tartani érettségit

2015. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Vigyél igazolást, hogy betegség miatt nem tudtál menni

a szóbelire és pótold be ősszel

2015. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igazából nem számít a többletpont, csakis azért csináltam emeltet, mert ha megvan az ötös, akkor adják vele a nyelvvizsgát (ami ugye kelleni fog a diplomához). :( A szak ahova megyek, ott gyakorlati vizsga lesz, nem nézik a tanulmányi eredményeket, a második hely ahova beadtam meg egy szakképzés, amire simán bejutok így is, mert alacsony a ponthatár, de az a nyelvvizsga nagyon kellett volna. :/


Igen, vasárnapra esik, azért is néztem ma meg a papírt mert megláttam hogy 7-e az nem hétfő hanem vasárnap. És akkor láttam meg hogy 4-e volt a papíron.


Hát ez nagyszerű...

2015. jún. 6. 17:16
 5/18 anonim ***** válasza:

Már van érettségid?

Nagyon bosszantó, de sztem menj el még egyszer az őszire

Hogy ne kelljen megint egy évet várnod

Ha most fizetned kellett a lehetőségért, igen, nagyon bosszantó

2015. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nincs, idén érettségizek, csak tavaly már megcsináltam az előrehozottat angolból középszinten. Tehát az már megvan és idén akartam az emeltet. Most beszéltem az iskolám titkárával, azt mondta menjek be Debrecenbe hétfőn a suliba, ahol szóbeliznem kellett volna és beszéljek az igazgatóval, hogy nem oldható-e meg hogy kedden menjek szóbelizni (aznap megy több ismerősöm is innen). Aztán hogy ez lehetséges-e, az azon múlik hogy mennyire jószívű ott a vezetőség. Nem tudom, egyáltalán lehetséges-e ez. :( Azért bemegyek, max buszozok fölöslegesen 120 Km-t. Ha meg nem, akkor marad az október. :(
2015. jún. 6. 17:46
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerencsére még nem kellett fizetnem, ez csak érettségi volt, meg még az októberi is ingyenes lesz ha megyek. Márpedig muszáj leszek, ha nem akarok vagyonokat fizetni a nyelvvizsgáért.
2015. jún. 6. 17:54
 8/18 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg rendesek lesznek
2015. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vigyél egy kamu orvosi igazolást, mert csak neked nem felróható ok miatt engedélyezhetnek ilyet, írásos kérvényre. Ez nem jóindulat kérdése.
2015. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkor szerzek igazolást (úgyis a fél rokonságom egészségügyi dolgozó) hogy 40 fokos lázam volt aznap, az még hihető is, végülis egy láz le tud menni két nap alatt is. ... és reménykedek
2015. jún. 6. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!