Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségi eredmények nem...

Kedves97 kérdése:

Az érettségi eredmények nem tesznek eleget a szak követelményeinek! Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Debreceni egyetemen szociálpedagógiára jelentkeztem és oda eddig minimum pont kellett, 304 pontom van mégis ezt dobja ki a pontszámító kalkulátor :(

2015. jún. 23. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a követelményt, hogy milyen tárgyakból, milyen szinten kell érettségizni! Elképzelhető, hogy nem csináltál emeltet valamiből, miközben kötelező stb. Sajnos nem tudom fejből a szocped kritériumait.
2015. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

kettőt kell választani: magyar nyelv és irodalom v. matematika v. társadalomismeret v. történelem v. egy idegen nyelv (legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni)


Na, hol a hiba?

2015. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy emelt angolt csináltam, eddig 1 emelt kellett hozzá :( akkor itt a hiba..
2015. jún. 24. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
vedd úgy hogy kaptál egy lehetőséget hogy normális diplomát csinálj
2015. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Ennyire nem megy a szövegértés????

Egy emelt kell.

2015. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jaj tényleg :) nem kell egyből bunkónak lenni.

akkor viszont nem értem miért nem elég a szak követelménynek

2015. jún. 25. 07:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valamit rosszul töltöttél ki, mert én beírtam a kötelező tárgyakat, meg az emeltet, és simán számít eredményt a felvi.
2015. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!