Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt itt valaki, akinek a...

Volt itt valaki, akinek a szakdolgozat témájához alig volt szakirodalom?

Figyelt kérdés
TDK-s vagyok egy egészségügyi főiskolán, fel sem merült, hogy nem a TDK témámból írom a szakdolgozatom. De most, hogy elkezdtem keresni hozzá a szakirodalmat, rádöbbentem, hogy sikerült olyan témát választanom, amit eddig egyáltalán nem kutattak, sem Magyarországon, de külföldön sem nagyon (vagy ha igen, akkor is 20-30 éve) :D Volt valaki így? Hogy oldottátok ezt meg? Elfogadták a régi szakirodalmakat is? Szerencsére van még időm, most leszek végzős, de már nyáron el szeretném kezdeni írni, hogy ne az utolsó pillanatban kelljen kapkodni..

2015. jún. 24. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen, sőt! Az ilyen témáknál kezdődik az igazi lehetőség, hiszen amihez már sok irodalom van, abban már kevesebb a lehetőség...

Nem vagyok egészségügyes, de érdekes, hogy csak külföldi, 20-30 éves irodalom van.

Igazából ennek az okát kéne tudni. Azért nincsenek-e újabbak, mert már akkoriban mindent tökéletesen megfejtettek, vagy egyszerűen csak valami miatt (mi miatt?)abbahagyták az adott irányban való kutatást...

Konzulenseddel majd úgyis beszélsz még.

2015. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!