Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha csak erettsegit toltok fel...

Ha csak erettsegit toltok fel az e-felviben, akkor hogyan lesz a pontom szamolva?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy, mert fel kell tölteni a középiskolai bizonyítványt is.
2015. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem ertem:D

En ugy tudtam, hogy ket fele pontszamitasi modszer van, az egyik az erettsegi pontok duplazasa, ami a felvi.hu szerint nekem kedvezobb. En azt hittem, hogy az erettsegi duplazasnal csak az erettsegit kell feltolteni mert a bizonyitvanybol nem szamol pontot, de ha nezen a pontszanito kalkulator reszleteteset akkor ugy jon ki az elso ketszaz pontom, hogy kozepiskolai jegybol is szamol 85 pontot.

2015. jún. 24. 20:39
 3/15 A kérdező kommentje:
Jaaa, ertem. Huh meg jo, hogy megkerdeztem mert ezen elbuktam volna:)
2015. jún. 24. 20:39
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Két féle van, igen, amelyikkel jobban jársz, azt fogják használni. Tehát ha te duplázással jobban fogsz járni, akkor ezt fogják használni. Viszont az érvényes jelentkezésedhez fontos a középiskolai bizonyítvány!
2015. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na megsem mondtad teljesen jol:) a bizonyitvanyt nem muszaj feltolteni, mert alapbol felreneztem. Szoval vagy ugy szamoljak a pontod, hogy tanulmanyi pontok es erettsegi VAGY az erettsegit duplazzak. Ha az erettsegit megduplazzak es ez a hasznosabb szamodra (mert igy van tobb pontod) akkor egyaltalan nem szukseges feltoltened a bizonyitvanyt.
2015. jún. 24. 21:01
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy melyik jobb és hogy van, ők döntik el, nem te. Tavaly is a kalkulátor kevesebbet számolt, mint amennyi pont valójában lett, pont ezért IS fontos feltöltened amit csak lehet.
2015. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Csak úgy megsúgom, aki nem tudná...Nem muszáj középiskolai bizonyítványt feltölteni abban az esetben, ha a felvételiző a duplázás mellett dönt. Ezzel ellenkezőleg, ha feltölti, a tanulmányi pontok kerülnek beszámításra és nem dupláznak.

Ezért kell jól meggondolni, hogy mi mellett dönt!

2015. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem kell meggondolni mert az algoritmus azt fogja valasztani amelyik kedvezobb. Nyilvan ha te tudod, hogy a duplazas a kedvezobb akkor nem muszaj feltolteni a bizonyitvanyt.
2015. jún. 24. 22:10
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem érted. Ha feltöltöd a bizonyítványt akkor NEM fognak neked duplázni akkor sem, ha számodra az lenne kedvezőbb!!!!

De ez felvin nagyon szépen le van írva.

2015. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze ha már megvan az érettségi is, úgy nyilván már tudod, hogy melyik kedvezőbb, viszont ha még most érettségiztél...a jelentkezést pedig már februárban le kellett adni. Tehát akkor jól meg kellett gondolni, hogy szerinted melyik lesz a kedvezőbb, mert utána módosítani már nem lehet!
2015. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!