Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valami szabályzat arra,...

Van valami szabályzat arra, hogy x év alatt el kell végezni az egyetemet?

Figyelt kérdés
2011-ben kezdtem az egyetemet, tehát nem írtam alá hallgatói szerződést. 5 éves képzésben veszek részt, de babát szeretnénk. Ha a maradék 2 évet (egy évet csúsztam) a baba mellett 4 év alatt tudnám csak elvégezni, kirúghatnának amiatt, hogy "túl hosszú idő alatt" végzem el?
2015. jún. 28. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hátha ez segít:

[link]


Amúgy ne vedd tolakodásnak, de szerintem elég nagy felelőtlenség egyetem mellett babát vállalni.

2015. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is bőven ráér az egyetem után. Vagy csak nekem logikus, hogy előbb letudni az iskolát és csak utána a gyerek? Sőt sokan még utána se akarnak rögtön (jogosan), mert hiába csinálták ha nem kezdhetnek el a szakmályukban dolgozni. Végeznek 25 (esetedben 27) évesen, majd ott van hogy akkor kezdjünk neki és lesz 28-30 mire elkezdene dolgozni. Addigra meg pályakezdőként elég öregnek számít az ember.
2015. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem passziváltatni szeretnék, hanem a maradék 4 félévet teszem azt 8 félév alatt megcsinálni.
2015. jún. 28. 12:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Saját magaddal szúrnál ki.Végezd csak el szépen 2 év alatt és csak utána jöjjön a gyerek.
2015. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ès igen, vannak esetek, amikor nem sok logika van abban, hogy megvárjuk, amíg végzünk a sulival... :-/
2015. jún. 28. 12:19
 6/13 anonim ***** válasza:
A képzési idő kétszerese alatt el kell végezni, különben kirúgnak. Ha aláírtál hallgatói szerződést, ha nem. Ennek semmi köze hozzá.
2015. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :)
2015. jún. 28. 12:59
 8/13 anonim ***** válasza:

És a GYES-ből plusz CSP-ből szeretnél gyermeket nevelni, vagy ezt hogyan gondoltad?

Tudom, a "párod" majd eltart. El, amíg meg nem pattan...

2015. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Figyelj, szerintem a gyerekvállalás egy olyan dolog, amibe a szülőkön kívül abszolút nincs beleszólàsa senkinek.

Tudod, hogy hány éves vagyok? A párom mennyi? Mióta élünk együtt?

Miket értünk el közösen az életben?

Miért akarunk most gyereket, holott mindketten tisztában vagyunk vele, hogy a legideálisabb az lenne, ha dolgoznék egy évet az egyetem után?

Van fogalmad ezekről?

Köszönöm, hogy aggódsz értem, de majd megoldjuj a dolgot, ne aggódj.

2015. jún. 29. 13:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaja. Ti dógotok.
2015. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!