Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon van "légi...

Magyarországon van "légi közlekedési" iskola?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van-e olyan főiskola vagy egyetem, amely arra ad lehetőséget, hogy a légi közlekedés bármely területén elhelyezkedhessünk. Akár légi irányítóként, pilótaként meg egyebek. Ha vannak, akkor esetleg van tapasztalatotok ezekkel kapcsolatban? Ismerősök, kapcsolatok beszámolói alapján?

2015. júl. 2. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Légiirányító képzés van, nagyon nehéz bekerülni és elvégezni is. Jól fizetnek, de nagyon felelősségteljes meló.


Pilótának önköltséges tanfolyamon tudsz tanulni, nagyon drága.


Stewardess és hasonló tanfolyamok rendszeresen indulnak.


Legegyszerűbb elmenni checkinesnek, akkor reptéren dolgozhatsz szinte azonnal, amint megvan a belépőkártyád.

2015. júl. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Nyíregyházi Főiskolán van kozlekedesmernoki simán és van kozlekedesmernoki légiközlekedési hajózó. Az elso indul allamilag tamogatottkent es onkoltsegeskent is viszont a második csak önköltséges formában indul és az majdnem 2 millió forint /félév sajnos:S
2015. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Másik lehetőség a Nemzeti Közszolgálati Egyetem, bár ekkor katona leszel.
2015. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!