Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Debreceni...

Mi a véleményetek a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Karáról?

Figyelt kérdés

2015. júl. 2. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó.
2015. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy latin tanulására nem volt lehetőségem, így hátránnyal indulok? :)
2015. júl. 2. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem más sem tanult latint, ez nem hinném, hogy hátrány lenne. Amúgy ebben sajnos nem tudok segíteni, én a SZTE-GYTK-ra járok, de ott is tanultunk fél évet latint, viszont az évfolyam nagy része nem tanult előtte.
2015. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. júl. 3. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a latin lesz a legkisebb gondod. :D Én tanultam szakmai latint középsuliban, előnnyel indultam, de a többiek sem voltak hátrányban.

Valójában ha tudod az alapszavakat, onnantól már csak könnyebb dolgod lesz, hiszen csak azok vannak kicsit túlbonyolítva. Össze kell rakni azt, amit tudsz végülis.

pl: "basis cordis" = szívalap, vagy szívnek az alapja

basis: alap

cordis: szív(nek a...) töve a "cor"


Mindig ilyen kis alapszavakat tanultok meg, aztán fogjátok összerakni a többi alap szóval, kap néhány ragozást és ennyi.

2015. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jókat hallottam róla! :) Az egész intézmény, minden intézet, tanszék, klinika egy telepen belül helyezkedik el. Mint az amerikai filmekben... campus-life! ^^ Tehát, nem kell tömegközlekedést használni, hogy eljuss egyik óráról a másikra. Mellette szól, hogy igen sok a minősített oktató, és azt mondják a hallgatók is, hogy jól felszerelt, szép tanintézmény. Biztos vagyok benne, hogy nagyon színvonalas! De szeptembertől magam is megtapasztalom. :) Neked mikor lesz aktuális, kedves kérdező?
2015. júl. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Én jövőre érettségizek és remélem, hogy sikerül bekerülnöm. :) Sok sikert kívánok neked utolsó válaszoló :)
2015. júl. 31. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!