Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi egyetem: ilyen faceboo...

Szegedi egyetem: ilyen facebook csoport?

Figyelt kérdés
Van olyan facebookos csoport, ahol azokat a fiatalokat lehet látni, azokkal lehet beszélni, akik MOST akarnak menni még csak egyetemre? Tehát a tagok nem a már meglévő egyetemisták, hanem azok, akik most érettségiztek és első helynek valamelyik szegedi szakot jelölték meg úgy, hogy valószínűleg fel is veszik őket (van elég pontjuk). Van ilyen csoport? Csak olyat találtam, ahol már a meglévő egyetemisták vannak. Különösképpen engem a Juhász Gyula P. K. érdekelne a legjobban.
2015. júl. 2. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mikor hozzák létre, de szokott lenni... mondjuk a jgypk-t nem tudom, de nekem az volt az első dolgom a ponthatárok kihérdetése után, h csatlakozok...szóval akkor körülre lesz várható... általában felsőbbévesek szokták létrehozni a "kicsiknek".Beírod h 2015 mittudomén SZTE JGYPK és a szakot. Meg ennek variációit és egyszer csak kidobja..!
2015. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átlag akkor jönnek létre csoportok amikor volt gólyatábor, esetleg beiratkozás, és azok lépnek be akiket felvettek.
2015. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekünk már a ponthatár hirdetés utáni nap csináltak csoportot, rá kell keresni a facebook keresőjében. tuti lesz nektek is.
2015. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt az alkalmazást ajánlom.

[link]

2015. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uni Plusra kevesen regelnek sztem :/
2015. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!