Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek tanuljak ha nem szeretné...

Minek tanuljak ha nem szeretnék stresszes munkahelyet?

Figyelt kérdés

Nem bírom a stresszt, képtelen vagyok aludni is ha aznap sok stressz ér, tudom ez elég nehéz, de nem tudok mit tenni. Tehát kérdésem arra irályul hova menjek tovább tanulni, ha nyugis munkahelyet szeretnék?


20/f



2015. júl. 4. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez tovább sem kell tanulni. Portásként felvesznek.
2015. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nyugis munkahelyig el kell jutni, az egyetem viszont nagyon stresszes. Amúgy így elsőre valami művészeti vagy magadbafordulós terület lenne az ideális, ahol le tudod vezetni a feszkót, amellett, hogy akár stresszel is az a munka. Pl. színészet, zenész, író, kutató stb. De ha éppen mérnök leszel és a napi streszt azzal vezeted le, hogy tervezel egy házat, az se rossz. Szóval tkp. bármi. Próbáld meg megtanulni levezetni valahol a téged ért benyomásokat, stresszes dolgokat. Írj, olvass, fuss.


Ha nem megy, akkor nagy a baj. Még egy portási munka is járhat stresszel.

2015. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
irodalom-könyvtár szakos tanár
2015. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!