Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek ennyire stresszes? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mindig is stresszes voltam de az utóbbi pár napban meg már nagyon durván...10-es vagyok és csütörtökön a németből ami nagyon rosszul sikerült erre nagyon ráparáztam és majdnem ájulás szintjén voltam ugyanezen nap matek órán(ami a német után volt) szintén majdnem rosszul lettem mert nem jutott időm befejezni a dolgozatot a hétvégén és pénteken pedig már a szívem is szúrt és rettenetesen émelyegtem..a mai nap írtunk kémiából és sajnos sikerült azt is elszúrni,mert bár az agyamba megvolt minden a papírra az idegességtől mégse a helyes válasz került rá most megint nem vagyok túl jól..félek
2015. ápr. 27. 19:55
 1/2 anonim válasza:
Hát lehet, hogy nem ez lesz a legjobb ötlet, de szerintem pihenj egy kicsit. Persze, menj be suliba, de ne tanuld agyon magad. Ha lesz dolgozat nézd át az anyagot, de semmiféleképpen ne stresszelj rá. Szerintem ezen a héten pihenj egy kicsit, csinálj valamit, amitől kicsit kikapcsolsz, a dolgozatokat írd meg legjobb tudásod szerint, és ha esetleg rontanál valamiből, még akkor is van bőven idő kijavítani... Hidd el pihenés nélkül nem lesz jobb.. (Tapasztalatból mondom)
2015. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) megfogadom a tanácsod
2015. ápr. 27. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!