Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Okj-s diplomával is lehet...

Okj-s diplomával is lehet "normális" munkahelyet találni?

Figyelt kérdés
most végzek az első szemeszteremmel és azon gondolkodom hogy váltsak-e szakot vagy inkább kezdjek el egy okj-s képzést, az utóbbi mellett szól, hogy max 2 év után már dolgozhatok és szerintem egyszerűbbnek tűnik mint az egyetem szerintetek?
2015. jan. 7. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
OKJ-s diploma nem létezik.
2015. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor mivel tudom bizonyítani hogy elvégeztem egy okj-s képzést?
2015. jan. 7. 14:13
 3/9 anonim ***** válasza:
bizonyítvánnyal.
2015. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
okj-s bizonyítvánnyal is lehet "normális" munkahelyet találni?
2015. jan. 7. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:
az OKJ az szakma
2015. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kedves kérdező, tényleg nem kötekedni akarok, de az egyébként értelmes kérdésed komolytalanná válik annak a szellemében hogy azt írod, "szerintem egyszerűbbnek tűnik mint az egyetem"...

Ez ugyanis azt sejteti csupán hogy kevesebb energiabefektetéssel akarsz olyan "normális" munkát találni mint amilyet a diplomás emberek kapnak (ők is csak jó esetben). Az életben márpedig ez a módi, a sikerért bizony tenni kell, lehet hogy OKJ-val is találsz jobb állást, mint diplomával, de akkor még többet kell teperned...

2015. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nyilván az okj-nak is van értelme mert ha nem lenne akkor nem találták volna ki, viszont kicsit elegem van abból, hogy mindenki azon van hogy diplomája legyen az oktatok közül meg páran azt mondják hogy manapság már mindenkinek van diplomája meg angolul és németül folyékonyan beszél mindenki és hogy ez nem ér sokat
2015. jan. 8. 22:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon függ attól, hogy milyen szakképesítés és mi helyett választanád. Mérlegelni kéne és utána kéne nézni. Adott esetben lehet találni, de manapság egyikkel sem egyszerű.
2015. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most hova jársz?
2017. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!