Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi.hu-n ezt írták megjegyzé...

Felvi.hu-n ezt írták megjegyzésként (lent) a középiskolai bizonyítványhoz. Egyszerűen nem értem, hogy mégis mit akar jelenteni?

Figyelt kérdés

Figyelem!


A "Feldolgozva" státusz nem feltétlenül jelenti azt, hogy az adott dokumentumtípus minden szükséges oldala benyújtásra került!


A "Feldolgozva" státusz nem vonatkozik - a hiánypótló végzésben foglaltak szerint – a nem küldött vagy beküldött, de még feldolgozásra nem került dokumentumokra.


Adott dokumentum sikeres feldolgozása azt jelenti, hogy a benyújtott dokumentumoldalak ellenőrzésre kerültek, azok megfelelnek a középiskolai bizonyítvány dokumentumtípus formai követelményeinek és az azokban foglalt, a tanulmányi pontok számításához szükséges eredmények rögzítésre kerültek a központi felvételi nyilvántartásba.


A hiánypótlás keretében megküldött dokumentumok feldolgozása időrendi sorrendben történik. Amikor ezek feldolgozásra kerülnek, a „középiskolai bizonyítvány” dokumentum státusza megváltozhat.


Kérjük, ezt kövesse figyelemmel!



A második, illetve az utolsó mondatot nem tudom értelmezni...mi a francot akar ez jelenteni? (egyébként az összes feltöltött dokumentumom státusza feldolgozva).



2015. júl. 8. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemes egyszerűséggel arról van szó, hogy a "feldolgozva" státusz nem azt jelenti, hogy minden szükséges adatot feltöltöttél, csak, hogy amit feltöltöttél, azok elfogadásra kerültek. Ergo attól még lehet hiányos.


Az utolsó két mondat, emberibb nyelvre fordítva annyit mond, hogy a hiánypótláskor beküldött dokumentumokat olyan sorrendben fogják feldolgozni, amilyen sorrendben te feltöltötted (időrendi sorrendben). Az utolsó mondat pedig azt akarja mondani, hogy meglehet, hogy megváltozik a bizonyítványodhoz írt státusz, mert a hiánypótlásban beküldött dokumentumok között lehet olyan, amit nem sikerült feldolgozniuk.

2015. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt értettem, hogy attól még lehet hiányos, hogy fel van dolgozva.


Azt továbbra se értem, hogy az miért változtathat a középiskolai biz. státuszán, hogy más dokumentum feldolgozásra kerül?!


Meg mi az, hogy..A "Feldolgozva" státusz nem vonatkozik a beküldött, de még feldolgozásra nem került dokumentumokra. ...lehet én vagyok hülye de ez tök abszurd..hát ha vmi még nem került feldolgozásra akkor nem az áll mellette, hogy feldolgozva, hanem h feldolgozás alatt...szóval hogyan is vonatkozhatna rá a feldolgozva..?

2015. júl. 8. 23:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Épp ezért nem vonatkozik rá :D


Ki mondta, hogy ás dokumentumot dolgoznak fel? Az egész kiírás a középiskolai bizonyítványhoz volt írva, nemde? Tehát értelemszerűen azzal kapcsolatban írták a hiánypótlásra vonatkozó tudnivalókat. :D

2015. júl. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!