Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Más is van így ezzel? E-felvét...

Más is van így ezzel? E-felvételi?

Figyelt kérdés
Mindenemet feldolgozták már, kivéve a középiskolai bizonyítványomat, az továbbra is csak feldolgozás alatt van! Esetleg lehet, hogy valami gond van vele???

2015. júl. 10. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így van, de ne aggodjunk! Rengetegen jelentkeztek, tehát a feldolgozás így nem lehet villámgyors sajnos. De már sokat olvastam itt is, hogy nincs baj, fel fogják dolgozni idővel! :)
2015. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm, megnyugtattál! :) Én eddig akárkitől hallottam, mindenkinek mindene fel volt már dolgozva.. de na, most már csak meglesz!:)
2015. júl. 10. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, nekem egész a felvételi eljárás végéig feldolgozás alatt státuszban maradt. A pontokat megkaptam érte, fel is vettek és csak utána váltott át "feldolgozva" állapotra :D. Mondjuk ez is csak utólag vicces :)
2015. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát utólag még az érettségin is lehet nevetni, na de akkor... gondolom volt egy kis gyomorgörcsöd, amíg nem tudtad meg az eredményt :/ :D Köszönöm neked is a választ!! :)
2015. júl. 10. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Én februárban 3 helyre küldtem be motivációs levelet, de az egyiknél még mindig az írja, hogy feldolgozás alatt van. Pedig már postán is beküldtem és ott volt a kezükben az alkalmasságin is, de a felvin még nem írták át :D
2015. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali! Ugye én a végén külön csatoltam az utólsó év végi eredményeimet és ez eddig külön is volt ott ! MOst egy van ez gond? vagy már ők egybetették?:)

Tudna segíteni valaki?:)

A Pannon egyetemre jelentkeztem gazdálkodás menedzsmentre,igaz csak második helyen. 413 pontom van. A felvis könyvbe azt olvastam,hogy tavaly 390 körülivel jutottak be erre a szakra. De most ugye 460 a ponthatár. Ha ez nincs meg nem lehet bejutni? Tavaly nem volt megállapítva központi ponthatár?

Mi van akkor ha nem jelentkeznek 460-nál nagyobb pontszámmal akkor nem indul a szak??

Kicsit most megijedtem :( Valaki aki jártas ebben leírná nekem hogy működik ez? :)

A második helyre ugyanannyi esélyem van bekerülni,mint azoknak akik első helyen jelölték ugyanazt a szakot?

2015. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!