Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nyolcadikos bizonyítványom...

A nyolcadikos bizonyítványom lehet bent a középiskolámban?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne rá (jogsi) de sehol nem találom itthon és arra gondoltam hogy esetleg a sulimban van, mert beiratkozáskor ugye be kellett adni és nem emlékszem hogy visszakaptam-e. Szóval hogy működik ez? Bent szokott maradni 4 éven át, vagy visszaadják és én vagyok hülye hogy nem tettem olyan helyre ahol megtalálom?

2015. júl. 14. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elmész az iskolába, vagy kérelmezed, kiállítanak egy másolatot az ottlevő dokumentumok alapján.
2015. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beiratkozáskor le kellett adnod, és nem adták vissza. De utána minden évzárón megkapod, aztán iskola válogatja, hogy szinte rögtön, vagy az új tanév elején kérik-e vissza.

A beiratkozás után a megjegyzések közé leghátulra raknak egy bélyegzőt, hogy XY Z/ZS tanévben fel lett véve a W Középiskolába. Kell nekik az adminisztráció miatt.

2015. júl. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, előző vagyok. Keverem, az első osztályfőnökin odaadják az ÁLTALÁNOS ISKOLAIT. Utána meg megkapod a KÖZÉPISKOLAIT, azt adják-szedik utána.
2015. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk jogsihoz nem feltétlenül a nyolcadikos kellett, jó volt az utolsó tanév végi (hiszen nyilván, ha mondjuk megvan a 10. év végi bizonyítványod, akkor megvan a 8 osztályod). A középiskolai meg nálad van, elvileg
2015. júl. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A középiskolai megvan igen :)

Én is erre gondoltam hogy nyilván ha már 3 éve gimibe járok akkor előtte ki kellett járjam az általánost is.

Remélem jó lesz az is:)

2015. júl. 15. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!