Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beadtam a jelentkezésemet 3...

Beadtam a jelentkezésemet 3 helyre.1. hely Kecskemét,2. Szeged,3. Debrecen. Én viszont meggondoltam magam, és inkább Debrecenbe mennék. Ilyenkor mit lehet tenni? Megváltoztathatom ezt még? Az iskola tudni fogja, hogy melyiket jelöltem be elsőnek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeséget kérdeztem most, de tényleg nem tudom, és most döbbentem rá, hogy Debrecenbe szeretnék menni. Köszönöm előre is a válaszokat! :)
2010. márc. 5. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, júniusig megváltoztathatod, egy sorrendmódosító lapot kell letöltened, kitöltenede és elküldened.

A sulik nem tudkák, hogy mit hanyadik helyre jelöltél meg.

2010. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2010. márc. 5. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
felvi.hu-n is lehet majd sorrendet módosítani.majd ha meglesz a regisztrációs levél,abban leírják a teendőket:)
2010. márc. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is! :)
2010. márc. 5. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Jót mondanak az előzők, csak még várj egy kicsit szerintem. Tavaly mi csak egyszer változtathattunk sorrendet. Gondold át párszor még:)

Én Szegedre mennék, jó az egyetem, és tényleg nagyon édes kis város. Én bírom (nem ott tanulok, csak voltam párszor).

Az iskoláknak meg fogalmuk sincs az egészről... Te egy központba küldöd a cuccokat és a sulik csak listát kapnak, hogy ki került be hozzájuk a pontszámok alapján. Esetleg év elején egy anonim kérdőívben megkérdezik, hogy hányadik helyen voltak, de az csak belső statisztika.

2010. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!