Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis egyetem mentőstiszt...

Semmelweis egyetem mentőstiszt szakára bejutni elég lesz 342 pont? Tavaly 5 ponton csúsztam vna le de azelőtt felvettek volna. Idény mennyi pont várható?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
hát egy év tanulás alatt a rendes orvosi is mehetett volna...
2015. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tettél valamit a pontszerzés ügyében?

Mert ha nem akkor lutri, és felesleges pénzkidobás volt a 10ezer a felvételi eljárásra is.

2015. júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz, ha nem tettél semmit az ügy érdekében, ugyanígy meglepődhetsz mint tavaly. Engem sem vettek fel tavaly, azóta újraérettségiztem szereztem egy rakat pontot és tuti felvesznek. Bár én nem oda jelentkeztem ahova te.
2015. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tavaly nem jelöltem meg ezt a szakot. Akkor kissé túl lőttem a saját célom. Idén akartam nyelv vizsgázni csak sajnos nem sikerült a vizsga.
2015. júl. 21. 10:01
 5/6 A kérdező kommentje:
célomon*
2015. júl. 21. 10:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavaly magasabb volt a ponthatár (349 volt asszem),ezek szerint akkor megint lecsúsztál róla? Idén úja próbálkozol?
2016. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!