Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hogy lesz a...

Szerintetek hogy lesz a kollégiumban?

Figyelt kérdés
Röviden arról van szó, hogy váltottam iskolát, most megyek tizedikbe, de kollégista leszek. Természetesen oszt.társak közé tesznek, de nagyon félek hogy hogyan fognak hozzám viszonyulni. Most ha egy nagyon összeszokott ( 1 évük volt rá) baráti társaságba betesznek, mi van ha kiközösítenek? Szerintetek mire számítsak? Nagyon parázok!

2015. júl. 21. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!

11-ben mentem koliba, három olyan lány mellé raktak be, akikkel nem hogy nem voltunk oszt.társak, de egyikőjük két évvel fiatalabb nálunk, másikójuk meg nem is járt velünk egy suliba (össznépi kolesz, Bp-n gyakori).

Két év alatt megszámlálhatatlan hülyeséget csináltunk! Nem mondom, hogy szépen fogadtak, de év végére szinte testvéreknek tekintettük egymást. És hozzáteszem, hogy tudom magamról, hogy nem vagyok könnyű eset :D

Minden rendben lesz :)

2015. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, köszi az ösztönzést, remélem igazad lesz! Az alatt mit értesz, hogy az elején nem fogadtak szépen? Nem beszéltek hozzád, vagy valami hasonló?
2015. júl. 21. 13:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a vegyes koliba ez elég érdekes./Vegyes koli 1 fő iskolát jelent,+ mellé 2 iskolát,ahonnét csak 1-2 ember szokott lenni/. Én pont a "bevándorlók" közé tartozom a koliba. :D Mivel egyedül vagyok,azért valószínű,hogy jövőre betesznek valamelyik szobába.(Én már mindenkit ismerek,engem is ismeri mindenki) Van olyan szoba,akikre a fél életem rá bíznám,ha arról lenne szó,viszont van olyan szoba is,ahol tutira szemét módon várnának,és soha nem változna. Ennek amúgy nagyon sok köze van ahhoz,hogy mint ahogy mondtam,én "idegen vagyok",mert az ő iskolájuknak a kollégiuma,és én nem abba a suliba járok.

Ha osztálytársak közé tesznek,akkor no para,tuti jófejek leszek :)

Amúgy hidd el,a kollégiummal több bajod lesz,mint a szobatársakkal. :D Ha érdeke koleszos élet,írj nyugodtan,nekem már volt 1 évem,tudok mesélni! :)

2015. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!