Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE idei gólyatáborain...

Az ELTE idei gólyatáborain mire kell számítani?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a felvettek.elte.hu-n, hogy megreformálták a gólyatáborokat (gondolom az előző évek botrányai miatt), sőt két karon nem is lesz, csak valami orientációs napok. Vagy például az egységes szabályozás szerint nem szerepelhetnek olyan feladatok, amiben alkoholt kell inni.


Nekem nem lett volna bajom a "hagyományossal", de most nem tudom, hogy mire számíthatok ezzel a reform gtvel.



2015. júl. 25. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg nem lesz annyira lájtos, mint amilyennek reklámozzák.
2015. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valahol egy napközis tábor vagy gimis gólyatábor szintjén van, amit elvárnak "fentről". Valószínűleg ennél kicsit érdekesebb lesz mindenhol, de nem hiszem, hogy bármelyik szervező is bevállalná a meghurcolást, mert mondjuk kimondott egy csúnya szót vagy alkohollal kínált egy gólyát.
2015. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!