Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kollégiumi NAV papír?

Kollégiumi NAV papír?

Figyelt kérdés
Most fogok jelentkezni kollégiumba és szükségem van kereseti kimutatásra. A kérdésem az lenne, hogy durván 2 hét van még jelentkezni, de a szüleim munkahelyén egy ilyen papírt kikérni van, hogy 1 hónap... Ilyenkor mi van? Nem is fogják elfogadnia a jelentkezésem ha nem küldöm el a határidő előtt azt az egy másolatot? Eleve a probléma az, hogy az intézmény a ponthatárok után tette közzé a kollégiumi felvételit, máshol pedig már pontok előtt megvolt.

2015. júl. 26. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egy hónapig húzzák, nálunk az utolsó pillanatokban is meglettek. Két hét az nagyon sok idő, szerintem meg fogják kapni. Ha végképp nem, akkor is jelentkezz és adj le mindent amit tudsz, és írjatok egy papírt a szüleiddel, hogy már kértétek csak még nem érkezett meg, nagyon sokszor találkoztak már a felelősök ilyen esettel és általában így működik, vagy megadnak egy végső dátumot ahova a még nem beérkezett papírokat várják. De menni fog szerintem, semmivel nem vagy elkésve, nem probléma hogy most került fel, valahaol még szerintem most se, sőt még a hivatalos papírokat eztuán fogják kiküldeni, ne parázz :)
2015. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként asszem az eredetiben kell nekik, de erről is pontos útmutató szokott lenni. Ha nagy a baj akkor kérdezz egy djkb tagot aki ezekért felelős, pontos választ ad majd.
2015. júl. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a kereseti igazolást a NAV-nál azonnal megcsinálják. (ez tuti, én ma voltam ugyanezért, kb. negyed óra+sorban állás alatt megvolt.)

apu munkahelyén is simán megcsinálták azonnal, anyunál azt mondták, hogy 2 hét múlva menjek vissza érte, addigra meglesz.

úgy gondolom, várok a jelentkezési határidőig, akkor elküldöm a többit, ha ez az egy hiányzik majd csak, hiszen ott van a NAV-os papír, ami elvileg ugyanazt tartalmazza, mint amit a munkáltató ad ki...

2015. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!